خدمات شرکت مبلامون

صفحه اصلی > خدمات

تعمیر،روی کوبی

دوخت،خیاطی

رنگ کاری

خدمات تعمیر ، روی کوبی ، بازسازی

با پیشرفت مردم به سوی راحت پسندی و توجه بیشتر به سلامتی جسمی امروزه زندگی ها کاملا تغییر یافته است و به شکل دیگری تبدیل شده است برای مثال در هر خانه که بروید شما می توانید مبل های گوناگونی را ببینید که بسته به نوع دکوراسیون و طراحی منزل متفاوت می باشند. استفاده از مبل ها به دلیل راحتی نشستن آنها و هم به دلیل زیباتر کردن فضای منزل استفاده می شود و نقش مهمی را در زندگی افراد ایفا میکند.

مبل ها از انواع مختلف راحتی , چرمی ,چوبی و … در بازار عرضه می شود که انتخاب آن به سلیقه ی هر فرد برمی گردد. افرادی که می خواهند تغییر دکوراسیون در منزل انجام دهند و تعمیرات مبل انجام دهند بدون شک نام رویه کوبی را شنیده اند. رویه کوبی اصطلاحی است که در تعمیرات مبل استفاده می شود.

ساخت مبل دارای مراحل زیادی است که مهمترین مرحله ی آن رویه کوبی مبل به حساب می آید که طی این فرایند بر روی مواد خام مبل را به مرحله تکمیل و آماده سازی برای مراحل دیگر می رسانند. رویه کوبی ها اکثرا چند نوع هستند و بسته به تازه بودن یا نبودن مبل از آنها استفاده می کنند.در بسیاری از مواقع که شما قادر به پرداخت هزینه برای خرید مبل جدید نیستید رویه کاری مبل به کمک شما می آید تا به آسانی و با کمترین هزینه صاحب مبل های جدید با استحکامی بالا شوید.

مهارت و تخصص متخصص رویه کوب از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

خدمات مبلامون

از نکات با اهمیت دیگر بازسازی مبل است.

بازسازی مبلمان علاوه بر این که باعث صرفه جویی در هزینه‌ها می‌شود بلکه طول عمر مبلمان را هم افزایش می‌دهد. اگر از آن دسته افرادی هستید که با هر خرابی به فکر تعویض آن وسایل می‌افتید در اشتباه هستید. بسیاری از خرابی‌های مبلمان با هزینه بسیار کم و توسط تیم حرفه ایما قابل تعمیر هستند.

بازسازی و تعمیر مبل چرمی ایرانی و خارجی بوسیله چرم و پوست طبیعی توسط هنر استاد کاران ماهر و با تجربه در مبلامون صورت می گیرد. کیفیت بالا، استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه و مهارت استاد کاران رویه کوبی، تعمیر مبل چرم و بازسازی تضمین کار و رمز موفقیت ما در مبلامون است.

خدمات طراحی ، دوخت ، خیاطی

کاور مبل گزینه‌ای مناسب برای نگهداری از مبلمان است که با استفاده از آن دیگر مجبور نیستید هر چند وقت یک بار به فکر برطرف کردن جای سوختگی سیگار روی مبل یا پاک کردن لکه جوهر از روی مبل باشید. همچنین می‌توانید مبل‌های قدیمی خود را شیک و زیبا کنید یا مبلمانی که تازه خریده‌اید را نو نگه دارید. اما از آنجا که انواع مبلمان از نظر شکل و اندازه متفاوت هستند، کاور مبل به صورت آماده در بازار وجود ندارد.

دوخت کاور مبل در منزل نیز به ریزه کاری‌های معمول خیاطی نیاز دارد و شما با چند روز وقت گذاشتن در انتها به نتیجه دلخواه نمی رسید.

ارائه یک الگوی خاص برای دوخت کاور مبل با توجه به تنوع بالای مبلمان، غیرممکن است، اما باید بدانید که کشیدن طرح و الگوی کاور بعد از اندازه گیری دقیق، برای هر نوع مبل لازم است؛ برای این کار همه قسمت‌های مبل از جمله نشیمنگاه، پشت و جلوی مبل، تکیه گاه، پایین مبل، دسته‌های مبل و … را خیلی دقیق و از زوایای مختلف اندازه گیری کنید که بسیار وقت گیر و درصد خطای بالایی دارد. اما در مبلامون با تیمی حرفه ای و ابزارهای تخصصی این کار، به راحتی و با سرعت بسیار بالا و متناسب با سلیقه شما مشتریان عزیز برای مبل هایتان کاور طراحی و اماده سازی می کنند.

خدمات تیم مبلامون تنها به نوع و طرح خواستی محدود نمی شود و طرح های ما کاملا اختصاصی و متناسب با سلیقه و مبلمان شما است.

خدمات مبلامون

از دیگر خدمات تیم مبلامون دوخت ، خیاطی می باشد.

در جوامع امروزی مبلمان فقط بعنوان یک کالای لوکس و تجملاتی به حساب نمی آید بلکه جزو لوازم ضروری منزل شده، تاهمین چندسال پیش اگر در خانه ای مبل وجود داشت تنها در اتاق پذیرایی یا (مهمان خانه) گذاشته می شد و در تمام طول سال نیز ملحفه های سفید رنگی روی آن پهن می کردند طوری که اعضای خانواده حق استفاده از آنها را نداشتند مگر زمانی که مهمان غریبه ای برای آنها می آمد.ولی امروزه اکثر خانواده ها اصطلاحا مبل نشین شده اند و حتی برای بعضی ها مبلمان کارکردهای دیگری نظیر میز غذاخوری، تخت خواب، میز کار و ... نیز پیدا کرده است.

بنابراین با توجه به وجود گرد وغبار، آلودگی هوا، دوده حاصل از پخت وپز، اسباب کشی و کثیف شدن هنگام پذیرایی از مهمان ها و همین طور با به کار انداختن سیستم های گرمایشی به خصوص شوفاژ بخاری و شومینه و آبگرمکن در خانه ها اگرچه فضای گرم و راحتی را در فصول سرد سال خواهیم داشت اما بدنبال آن معضلات دیگری نظیر خرابی ، پاره شده و یا شکستگی برای مبلمان به وجود می آید.

تیم مبلامون با دارا بودن دانش فنی این کار و داشتن ابزارات تخصصی تعمیرات و دوخت ، تمامی خرابی های مبلمان شما را تعمیر می کند و نگرانی شما در مورد این موضوع و جلوگیری از پرداخت هزینه های بی مورد برای تعویض مبل برطرف می کند.

خدمات رنگ کاری و تغییر رنگ

این روزها رنگ کاری مبل یا نقاشی مبل راهی مناسب برای تغییر دکوراسیون و نوسازی مبلمان قدیمی است. رنگ کاری مبل چوبی قدیمی و تغییر رنگ چوب مبل جان دوباره به مبل، میز و صندلی شما می‌بخشد. تغییر رنگ چوب مبل در منزل نیازمند مهارت و ابزارهای مختلف و تهیه رنگ مخصوص چوب است. اگر تجربه و مهارتی در استفاده از ابزارها ندارید، بهتر است از یک رنگ کار مبل حرفه‌ای برای رنگ کاری مبل، سرویس خواب، میز و صندلی کمک بگیرید.

واقعیت این است که یک رنگ‌ کاری خوب با یک مناسب می ‌تواند مبل شما احیا و زنده کند و نمایی نونوار به خانه و زندگی‌تان بدهد که حالا می ‌تواند در روند انجام آن از رنگ ‌های لاتکس و روغنی و آکریلیک و شیری بسته به دکوراسیون خانه شما و نوع سرویس مبلمانتان استفاده شود.همچنین اگر مبلمان شما به خدمات جانبی دیگری مانند پولیش چوب، رویه کوبی و تعمیر مبل نیاز داشته باشد، هزینه تمام شده تمامی اقدامات را اگر بخواهید جدا پرداخت کنید اصلا مقرون به صرفه نمی باشد.

در مبلامون با بررسی کارشناسان مجرب ما بهترین نوع رنگ که متناسب با نوع و طرح مبل شماست انتخاب می شود و همچنین در کنار رنگ کاری از دیگر خدمات ما از قبیل ترمیم ، دوخت ، رویه کوبی و... بهره مند می شوید. با مبلامون با یک تیر چندین هدف را خواهید زد.

خدمات مبلامون

از جمله خدمات ما در رنگ کاری مبل می توان به

رنگ کاری مبل استیل ، رنگ کاری مبل چوبی ، رنگ کاری حرفه ای مبلمان ، رنگ کاری سرویس خواب ، پولیش چوب میز و صندلی ، رنگ کاری مبلمان راحتی ، تغییر رنگ چوب مبل استیل ، تغییر رنگ چوب مبل در منزل ، نقاشی مبل سلطنتی و استیل و ... اشاره کرد.

با رنگ کاری مبل هایتان می‌توانید وسایل قدیمی را به راحتی به وسایلی جدید و نو تبدیل کنید. با این کار دیگر نیازی نیست هزینه بالایی صرف خرید و تعویض مبلمان خانه انجام دهید. فقط کافیست با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا پس از مدت کوتاهی مبلمان خود را با رنگ دلخواه خود تحویل بگیرید.